Ви тут:
Полтавщина Суспільство Україна 

На Харківщині зенітний ракетний полк Повітряне командування “Схід” провів командно-штабні навчання

В ході навчань військовослужбовці полку вдосконалили свої навички у плануванні бойових дій, відбитті ударів повітряного противника і веденні бойових дій по прикриттю важливих державних об’єктів.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Основою планування слугував узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій на Сході. Підвищено злагодженість в роботі як бойових розрахунків, так і штабів підрозділів.

Зенітники практично відпрацювали елементи організації і ведення загальновійськового бою з максимальним наближенням умов до реальних бойових дій. Окремі питання заходів з організації безпосереднього прикриття, наземної оборони та знищення БПЛА в ході тренування були відпрацьовані в урбанізованій місцевості за складних погодних умов, як удень, так і вночі.

У ході КШН особовий склад набув практичні навички під час організації та здійсненні маневру підрозділами на запасні позиції в межах позиційних районів військової частини. В ході тренування зенітні ракетні підрозділи провели бойову роботу щодо знищення повітряних цілей з імітованими пусками ракет в різних умовах обстановки.

Цілями виступили літаки бойової авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Також бойові обслуги виконали заходи маскування стартових позицій, введення противника в оману, обладнали інженерні захисні споруди та розгорнули пересувну авторемонтну майстерню.

“Серед інших елементів заходу, відпрацьовані практичні питання надання медичної допомоги на полі бою та евакуація поранених”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: