Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Донеччині відкрили пам’ятний знак загиблим військовим. Серед героїв – військовий із Полтави

У День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, поблизу селища Первомайське відкрили пам’ятний знак на місті загибелі Українськіх воїнів, серед яких був старший офіцер Полтавського ОМВК майор Олександр Максимов.

Коли почалась мобілізація, 19 березня 2014-го Олександр пішов працювати до Полтавського міського військкомату, на посаду старшого офіцера відділення військового обліку. Коли надійшов наказ про відрядження двох офіцерів до зони бойових дій, зголосився бути одним із добровольців.

14 вересня 2014 року капітан Олександр Максимов у складі розвідувальної групи 4 БТГр 93 ОМБр виконував завдання зі супроводження військової техніки з району с. Карлівка в Донецький аеропорт.

Близько 16.00 розвідувальна група вступила в бій на в’їзді в населеному пункті Нетайлово, де потрапили в засідку сепаратистів бійці добровольчого батальону спеціального призначення «Дніпро-1». Були загиблі та поранені. Пошкоджена техніка.

Капітан Максимов разом з бійцями розвідувальної групи здійснював прикриття та евакуацію бійців «Дніпра-1», залишив місце бойового зіткнення останнім.

Через 10 хвилин на в’їзді в селище Первомайське розвідувальна група знову потрапила у засідку бойовиків. БМП-2К була підбита. Зайнялась пожежа.

З обох сторін бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї. В перші секунди з початку обстрілу капітан Максимов загинув від рикошету пулі.

Разом з іменем Олександра Максимова на пам’ятному знакові навічно викарбувані імена п’ятьох  Героїв, які полягли в боротьбі за суверенітет та цілісність нашої держави!

Майор Олександр МАКСИМОВ

Солдат Олег ГАБІНЕТ

Старшина міліції Віталій УКРАЇНЦЕВ

Старшина міліції  Віталій ГАЛЕТА (КІСЛОВСЬКИЙ)

Рядовий міліції  Сергій ГРАЧОВ

Рядовий міліції Олексій ЧЕРНИШОВ

поширити новину: