Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські поліцейські проходили перевірку рівня службової підготовки 

Для всіх миргородських поліцейських, відповідно до “Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України” проводили підсумкову перевірку рівня службової підготовленості.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Протягом року правоохоронці постійно вчаться та щомісячно проходять тестування на Освітньому порталі Національної поліції України, а по закінченню навчального року – складають заліки.

Кожен поліцейський підлягав обов’язковій тестовій перевірці за напрямками: функціональна, вогнева, тактична та загальнопрофільна підготовка.

Правоохоронців перевіряли на знання вимог чинного законодавства, потім поліцейські демонстрували свої вміння з розбирання та збирання табельної вогнепальної зброї.

“Після перевірки знань з поліцейськими проведені практичні заняття зі стрільби та нормативи з фізичної підготовки (комплексна силова вправа, згинання та розгинання рук з упору лежачи, біг на 100 метрів). До складу перевірочної комісії були залучені співробітники Тренінгового центру ГУНП Полтавщини”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородський відділ поліції

Система Orphus