Ви тут:
Суспільство Україна 

МОЗ наголошує на посиленні контролю Держспоживслужби за дотриманням протиепідемічних норм

Уповноважені державні органи повинні посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм у регіонах, особливо в місцях великих скупчень людей. Порушення правил, як показує статистика, призводить до стрімкого поширення COVID-19.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу у Чернігові, де він перебуває з робочою поїздкою.
“У нас не існує іншого шляху, ніж дотримуватися правил нової реальності: маска, дистанція, чисті руки. Слід контролювати та стежити за цим, наприклад, через комунальні служби. Це не питання штрафів, це питання безпеки. Головне – контролювати дотримання правил в місцях масових скупчень”, – підкреслив Максим Степанов.
У Чернігові міністр також відвідав центральний ринок міста.
“70-80% продавців на центральному ринку Чернігова не носять масок, або, в кращому разі, носять її на підборідді. Я наголошую, що дотримання правил — це передусім зобов’язання перед самим собою, а не перед урядом, державою чи міністерством. Це ваше здоров’я, ваше життя, це здоров’я та життя ваших близьких”, — наголосив очільник МОЗ.
Після побаченого на ринку Максим Степанов зателефонував міністру економіки Ігорю Петрашку. Під час розмови очільник МОЗ наголосив на необхідності контролю з боку Держспоживслужби за об’єктами масового скупчення людей.
Система Orphus