Ви тут:
Суспільство 

Між Азербайджаном і Вірменією відновилися бойові дії

Ранком неділі, 27 вересня, між Азербайджаном і Вірменією відновилися повноцінні бойові дії. Вже є перша інформація про загиблих, зокрема з-поміж цивільних осіб, і застосування артилерії та великої військової техніки.

Про це розповідає Еспресо.TV.

“27 вересня близько 06:00 збройні сили Вірменії, здійснивши масштабні провокації, піддали інтенсивному обстрілу позиції азербайджанської армії вздовж усієї лінії фронту й наші населені пункти, розташовані в прифронтовій зоні, з великокаліберної зброї, мінометів і артилерійських установок різного калібру. В результаті інтенсивного обстрілу противником села Гапанлі Тертерського району, сіл Чираглі і Орта Гервенд Агдамського району, сіл Алханлі і Шукюрбейлі Фізулінського району та села Джоджуг Марджанлі Джебраїльський району серед мирного населення є вбиті та поранені. Об’єктам цивільної інфраструктури було завдано серйозної шкоди”, – сповіщає Міноборони Азербайджану.

Інформація про втрати і поранених серед цивільного населення і військовослужбовців азербайджанської сторони уточнюється.

Натомість прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян стверджує зворотнє й каже, що це азербайджанська армія першою почала бойовії дії, а не навпаки.

“Ворог розпочав атаку на Арцах (так Верменія називає Нагірний Карабах. – ред.). Армія успішно справляється з нападом. Ситуація перебуває в оперативному розвитку”, – написав він на своїй сторінці у Facebook близько 07:00.

За даними прессекретарки Міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян, азербайджанці нібито почали повітряний і ракетний обстріл Карабаху. Азербайджан веде наступ по всій протяжності лінії зіткнення, повідомляє пресслужба карабахського “Міністерства оборони”.

Армія Азербайджану встановила контроль над деякими селами і важливими висотами Нагірного Карабаху. Про це на брифінгу заявив прессекретар Міністерства оборони Азербайджану, полковник-лейтенант Анар Ейвазов, передає Еспресо.TV з посиланням на 1news.az. Окрім того, азербайджанцями було знищені вірменські опорні пункти в напрямку Агдаринського району та Муровдага.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus