Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінцифри презентувало новий освітній серіал для держслужбовців

18 вересня на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта з’явився освітній серіал “Відкриті дані для державних службовців”.

Безкоштовно подивитися освітній серіал можна за посиланням.

Після перегляду 13 серій, успішного проходження тестування після кожної серії та фінального тестування користувач отримає сертифікат, що засвідчує проходження курсу з відкритих даних для держслужбовців обсягом 0,2 кредиту ЄКТС. 

Завдяки освітному серіалу кожен дізнається, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. Участь у серіалі взяли представники влади, бізнесу та громадянського суспільства, що працюють з відкритими даними.

Презентація освітнього серіалу відбулась на форумі Open Data Forum 2020. 

“Навчання про відкриті дані має бути цікавим, інтерактивним і навіть трошки веселим. Тому ми вирішили зробити цей курс у такому форматі освітнього серіалу. Ми дуже раді, що у цьому серіалі взяли участь не тільки експерти, але й представники місцевої влади. Це перший курс про відкриті дані, сертифікований Національним агентством України з питань державної служби”, – зазначила керівниця напряму відкритих даних USAID/UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” Катерина Оніліогву.

Система Orphus