Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Механізм оцінки впливу на довкілля дає можливість громадянам реагувати на порушення, допущені суб’єктами господарювання, – Євген Греков

З січня 2018 року Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА розглянув 140 повідомлень про діяльність, з яких 99 внесли до Реєстру з оцінки впливу на довкілля. 41 повідомлення Департамент відхилив.

Про це йшлося на апаратній нараді у Полтавській ОДА.

“Основними причинами відхилення повідомлень є неправильні вказані данні. З моменту внесення інформації до Реєстру, Департамент розпочинає збір зауважень та пропозицій до планованої діяльності обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля”, – розповіла заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Галина Гажієнко.

За її словами, аналіз здійснених процедур з оцінки впливу на довкілля показує, що достатньо велика кількість процедур з оцінки впливу на довкілля замовлених суб’єктами господарювання, що займається розробкою природних ресурсів Полтавщини вказує на значне навантаження на довкілля області.

“Оцінка впливу на довкілля надає прозорості механізму початку провадження діяльності, що може вплинути на екологічний стан регіону. Тобто, Реєстр дає можливість кожному громадянину реагувати на порушення, які можуть допускати суб’єкти господарювання. Навіть звернутися до суду. Залучення громадян до здійснення моніторингу за екологічними проблемами регіону дає результати. Третина висновків з оцінки впливу на довкілля виданих Департаментом пов’язана з видобуванням вуглеводнів”, – розповів заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

поширити новину: