Ви тут:
Суспільство 

МАУ дозволила безкоштовно змінювати дати вильоту

Авіакомпанія вирішила повернутись до транзитної моделі роботи, відновити виконання польотів по деяким напрямкам, а також дозволити безкоштовно неодноразово змінювати дату вильоту протягом терміну дії авіаквитка.

Як повідомляє lowcost, анонсований раніше розклад рейсів до 24 жовтня залишається практично без змін. За виключенням польотів до Тбілісі – рейси відмінено через продовження епідеміологічних обмежень з боку влади Грузії.

Вже з 1 жовтня, після припинення обмежень на подорожі в Україну для іноземців, авіакомпанія запропонує своїм пасажирам зручні стикування, а також додає нові рейси.
В авіакомпанії повідомили, що пасажири, які купуватимуть авіаквитки МАУ з 16 вересня включно, зможуть безкоштовно неодноразово змінювати дату вильоту протягом терміну дії авіаквитка.

Читайте також: МАУ скасує у вересні низку рейсів до Європи

Більше немає сенсу звертатися до Контакт-центру та чекати. Змінювати дати подорожі можна самостійно за допомогою онлайн сервісу “Керування бронюванням” або у мобільному додатку FlyUIA.

Зазначимо, що для квитків, заброньованих раніше 16 вересня, дійсні попередні умови: безкоштовна зміна дат через Контактний центр МАУ.

Система Orphus