Ви тут:
Спорт Суспільство 

Матч молодіжної збірної України з футболу проведуть у селі

УЄФА затвердив стадіон «Колос» у Ковалівці Київської області місцем проведення поєдинку кваліфікаційного турніру молодіжного Євро-2021 між збірними України та Північної Ірландії.

Як розповіли в УАФ, виступи в поточному відбірному циклі чемпіонату Європи (U-21) молодіжна збірна України завершить 17 листопада на стадіоні «Колос» у селі Ковалівка — домашній арені місцевого однойменного клубу української Прем’єр-ліги. Споруду було відкрито після капітальної реконструкції на початку вересня.

Ковалівка — село в Україні. Розташоване у Білоцерківському районі Київської області. Засноване в 1501 році. Населення — близько 1,6 тис. мешканців. На півдні межує із селом Устимівка, на північному заході — з селом Паляничинці. Село спускається до ставу, створеного на річці Кам’янка.

Відоме тим, що місцева футбольна команда — «Колос» — влітку 2019 року вийшла до Прем’єр-ліги українського футболу, в якій стала першою, що представляє село. В сезоні Прем’єр-ліги 2019—2020 посіла 6-е місце та в результаті стикових матчів буде одним із представників України на турнірі Ліга Європи УЄФА.

Система Orphus