Ви тут:
Суспільство 

Макрон провів зустріч із Тихановською в Литві

Президент Франції Еммануель Макрон готовий виступити посередником у врегулюванні політичної кризи в Білорусі.

Про це Світлана Тихановська та Емануель Макрон розповіли після спільної зустрічі, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на AFP.

За підсумками зустрічі зі Світланою Тихановською президент Франції заявив:

“Як європейці, ми зробимо все можливе, щоб допомогти, щоб повернутися до посередництва ОБСЄ і домогтися прогресу. У нас була дуже хороша дискусія, але тепер ми повинні бути прагматичними і підтримувати народ Білорусі. Ми зробимо все, що в наших силах, повірте мені”.

Світлана Тихановська зазначила, що білоруський народ виступає за проведення нових виборів в цьому році. Саме вибори повинні бути темою міжнародних переговорів, і ОБСЄ – найкраща платформа для таких переговорів. Світлана Тіхановська підкреслила, що готова говорити з усіма сторонами – в тому числі з Росією – про організацію переговорів і виході Білорусі з кризи.

“На кону – людські життя. Чим довше ми занурюємося в кризу, тим більше він забирає жертв. Тому ми зацікавлені розпочати переговори якомога швидше. І я вдячна Франції за надану увагу. Еммануель Макрон відмінно поінформований про білоруської ситуації, стежить за подіями і підтримує білорусів в нашій боротьбі за свободу”.

Фото: Reuters

Система Orphus