Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Лікування COVID-19: ВООЗ дозволила тестувати лікарські трави

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила протокол для тестування африканських лікарських засобів, які мають рослинне походження. Наразі ВООЗ не назвали конкретні медичні продукти, але попередньо в Африці повідомляли про ефективність напою з полину.

Науковці припустили, що ці трави можуть бути потенційним методом лікування коронавірусної хвороби та інших вірусних захворювань, передає 24 канал з посиланням на офіційний сайт ВООЗ.

Примітно, що це сталося через кілька місяців після того, як президент Мадагаскару популяризував напій на основі полину, який також застосовують у лікуванні малярії, втім тоді його пропозицію світові науковці розкритикували.

“Фаза III клінічних випробувань матиме вирішальне значення для повної оцінки безпеки та ефективності нового медичного препарату”, — йдеться в заяві ВООЗ.

Тобто, якщо такий продукт медицини виявляється безпечним, ефективним з гарантованою якістю, ВООЗ рекомендуватиме його для прискореного, великомасштабного місцевого виробництва.

Втім, цікаво, що Проспер Тумусіме – регіональний директор ВООЗ не згадав конкретно мадагаскарський напій COVID-Organics, який, до слова, вже почали продавати в кілька інших країн, в основному в Африці.

Система Orphus