Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легка атлетика: українки виграли змагання в Дессау

Острава, Дессау і Роверето 8 вересня приймали змагання, які входять до Континентального туру Всесвітньої легкої атлетики. Українські атлетки були представлені на двох з них.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, у Дессау першу трійку склали українки. Юлія Левченко і Ярослава Магучіх подолали 1,96 метрів з першої спроби. Проте на попередніх 1,93 метрах Магучіх використала дві спроби і за цим показником поступилася Левченко, посівши друге місце.

Ірина Геращенко з другої спроби подолала 1,90. Після цього виконала невдалу на 1,93 і була змушена відмовитися від продовження змагань. Вона третя.

Читайте також: спортсменка з Полтавщини стала чемпіонкою України

Марина Бех-Романчук посіла друге місце зі стрибків у довжину. У найкращій зі спроб вона показала 6,85 м, повторивши свій найкращий результат нинішнього сезону. Перемогла і очолила світовий топ-лист німкеня Малайка Міхамбо (7,03 м). Білоруска Настасья Мірончик-Іванова третя (6,72 м).

Ольга Ляхова виступала на дистанції 800 метрів, проте не змогла фінішувати. Перемогла Крістіна Герінг з Німеччини (2.02,26 хв).

Вікторія Ткачук у Роверето долала «гладкі» 400 метрів. З результатом 53,53 с вона шоста.

Система Orphus