Ви тут:
Суспільство Україна 

Кримського блогера Нарімана Мемедемінова звільнили з російського ув’язнення

Кримського проукраїнського блогера Нарімана Мемедемінова звільнили з російського ув’язнення.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

“Найбільша радість цього дня – почула голос Нарімана Мемедемінова. Говорили телефоном але це те відчуття, коли наче була поряд. Він зараз іде до дому та зізнався, що більше за все хоче обійняти рідних та близьких”, – зазначила Еміне Джапарова.

Велика кількість активістів та дипломатів тримали історію Нарімана в полі постійної уваги. Наріман Мемедемінов наголосив, що акції та кампанії на підтримку дуже допомогли.

“Гадаю попереду спільні зусилля по підтримці всіх тих, хто досі «в тапках» та чекає на звільнення. Саме так – в тапках замість взуття – виводять з російських в’язниць на свободу”, – додала Еміне Джапарова.

Довідка. Наріман Мемедінов (1983 р.н.) – громадянський журналіст, медіа-координатор Кримської солідарності. Був затриманий в березні 2018 року в селі Холмівка Бахчисарайського району після обшуків у його помешканні. Формальним приводом для затримання стало обвинування у «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності, публічного виправдання тероризму або пропаганди тероризму» через опубліковані ролики на своєму каналі Youtube датованих 2013 роком.

2 жовтня 2019 року Південний окружний військовий суд РФ засудив Н.Мемедінова до 2,5 років колонії-поселення.

Фото: Facebook

https://www.facebook.com/edzhaparova/posts/10223125296069824

Система Orphus