Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчужан заохочують подавати проєкти на участь у “Громадському бюджету Кременчука – 2020”

Із 10 по 30 вересня триватиме етап прийому проєктних пропозицій на конкурс Громадського бюджету 2020 року. Будь-який Кременчука може створити та подати проєкт для благоустрою міста, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його реалізовується його ініціатива.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, подача заявки здійснюється в on-line режимі. Відслідковувати долю свого проєкту також можна прямо на сайті за посиланням.

Що для цього потрібно:

-скласти проєкт відповідно до законодавства України;
-проєкт має відповідати стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста;
-об’єкт, створений внаслідок реалізації проєкту, має бути загальнодоступним для всіх жителів міста;
-проєкт у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста Кременчука, іншій містобудівній документації та реалізовуватися на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності Кременчука;
-реалізація проєкту не порушує прав інших осіб.

Автор може подати максимально 5 проєктів – по 1 проєкту в кожній категорії.

У 2020 році в міському бюджеті на реалізацію громадських ініціатив городян передбачено 14 865 000 грн.

Шановні жителі Кременчука! Подавайте проєкти і голосуйте за цікаві ідеї інших авторів! Проєкти, які отримають найбільшу кількість голосів жителів Кременчука, будуть реалізовані за кошти Громадського бюджету!

Більш конкретніше про шляхи реалізації «Громадського бюджету – 2020» від початкового до завершального етапів, з його документальною базою можна дізнатися за посиланням  або на сторінці «громадський бюджет Кременчука» в соціальній мережі ФБ.

фото ілюстраційне

Система Orphus