Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликають вчасно платити за спожиті тепло та гарячу воду

Наразі теплопостачальні підприємства Кременчука продовжують виконувати регламентні роботи на генеруючих потужностях Автозаводського та Крюківського районів. За інформацією заступника міського голови Валерія Декусара, на сьогоднішній день по основним показникам міське господарство готове до функціонування в новому опалювальному сезоні більше, ніж на 90%. Для цього тепло постачальниками було залучено всі наявні технічні та фінансові ресурси.

Разом із цим енергетики наголошують на необхідності регулярного розрахунку за комунальні послуги споживачами. Як свідчить статистика, на сьогоднішній день заборгованість за спожиті тепло та гарячу воду є значно великою. Зокрема, на ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» повідомляють, що населення заборгувало підприємству за тепло та гарячу воду більше 44 млн. грн., перед КП «Теплоенерго» сума боргу пересічних споживачів становить близько 32 млн. грн.

Про це повідомили у Кремечуцькій міськраді.

Теплоенергетики звертають увагу населення міста на тому, що від стану розрахунку за комунальні послуги залежить і якість підготовки об’єктів теплового господарства до функціонування в новому опалювальному сезоні, і можливість своєчасно закупити газ для подачі теплоносія. Тому вони просять кременчужан погасити борги за теплову енергію та гарячу воду, і в подальшому своєчасно розраховуватися з постачальниками цих послуг.

фото ілюстраційне

Система Orphus