Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

“Кременчук” вийшов до фіналу плей-оф УХЛ

Останній матч серії завершився з рахунком 9:4 на користь представників Полтавщини.

Як розповіли в УХЛ, «Білий Барс» та «Кременчук» зіграли четвертий матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату УХЛ-Парі-Матч. Відзначимо, що до цієї зустрічі в Білій Церкві кременчужани вели в серії з рахунком 3:0.

Незважаючи на це, рахунок першим все ж відкрив «Кременчук» зусиллями Дмитра Созонова. Здавалося, що саме в цей момент кременчужани закріпили за собою перший номер. Але їх засмутив спочатку юний нападник “барсів” Вадим Петрошенко, який сам організував атаку і зрівняв рахунок на табло, а потім вже Вадим Мазур і зовсім вивів вперед свою команду. Однак, на першу перерву команди все ж пішли за рівного рахунку на табло – в меншості помилкою опонентів скористався Андрій Денискін.

У другому періоді кременчужани змогли повністю перевернути картину поєдинку у свою сторону, заволодівши перевагою в матчі. Всього в другій двадцятихвилинці “городяни” ще двічі прошили голкіпера «Білого Барса», оформивши собі відрив у дві шайби. Відзначимо, що за другі 20 хвилин зустрічі по разу відзначилися Дмитро Созонов і Артем Дубінін.

У заключному відрізку зустрічі «Кременчук» тільки затвердив своє лідерство, закинувши ще п’ять шайб у ворота противника. І хоч «Білому Барсу» вдалося трохи розмочити рахунок зусиллями Фурсенка і Лєснікова, але зрівняти рахунок і хоча б перевести гру в овертайм у них так і не вийшло.

Таким чином, «Кременчук» всуху виграв півфінальну серію і пройшов до фіналу плей-оф чемпіонату УХЛ-Парі-Матч, де “городяни” битимуться з переможцем пари «Дніпро» – «Донбас».