Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук на понад 90% готовий до нового опалювального періоду

Питання готовності об’єктів житлово-комунальної сфери, галузей освіти, культури, спорту та соціального захисту розглядалося сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заступник міського голови Кременчука Валерій Декусар повідомив, що стан готовності Кременчука до зимового періоду на сьогоднішній день складає понад 90%. За інформацією керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, житловий фонд, який обслуговують управляючі компанії, готовий до опалювального періоду більш ніж 90%, дещо нижчий рівень готовності будинків ОСББ та ЖБК. Наразі проводяться планові ремонтні роботи теплових мереж від ТЕЦ КрАЗ, їх завершать відповідно до графіку.

Як зазначили у Кременчуцькій міськраді, на балансі комунальних підприємств міста знаходиться 58 одиниць снігоприбиральної техніки, до роботи в осінньо-зимовий період на даний час готово 42 з них. Інша техніка ще задіяна на проведенні ремонту міських доріг та роботах з благоустрою, але, за словами головного комунальника міста, її буде переобладнано для прибирання снігу протягом 1 доби.

КАТП-1628 на 96,3% забезпечене сіллю, необхідною для посипання міських доріг у разі погіршення погодних умов та ожеледиці. Ще 2 вагони солі мають надійти до підприємства найближчим часом.

Практично готові до опалювального сезону і заклади галузей культури, медицини, освіти, фізичної культури і спорту та соціального захисту.

фото ілюстраційне

Система Orphus