Ви тут:
Суспільство Україна 

Кращий танковий взвод Збройних Сил України отримав 120 тис грн призових

Напружені змагання на кращий танковий взвод ЗС України завершились і начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук засобами відеоконференцзв’язку оголосив результати та привітав переможців.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

“Вітаю вас від імені Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака та від себе особисто. Протягом тижня в запеклій боротьбі ви показали високу професійність та злагодженість”.

Перше місце посів танковий взвод 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Другою стала команда 25-ї окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади, а замкнули трійку переможців танкісти 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади із Закарпаття.

Крім цінних подарунків та відзнак підрозділи-переможці отримали грошові премії – 120, 60 та 36 тисяч гривень відповідно. Безпосередньо на Рівненщині нагороди вручили командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський та начальник Головного управління доктрин та підготовки Генерального Штабу ЗС України генерал-майор Олексій Таран.

“Змагання на кращий танковий взвод тривали понад тиждень та включали в себе стрільбу на великі відстані, тактику та, вперше в історії танкових змагань ЗС України, танкові бої з використанням технологій LAZERTAG”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus