Ви тут:
Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Краща книга Полтавщини”: до 1 жовтня триває прийом заявок на участь в обласному конкурсі

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації розпочав прийом заявок для участі в обласному конкурсі «Краща книга Полтавщини – 2020».

У конкурсі можуть брати участь видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації, повідомили у Полтавській ОДА.

На конкурс приймаються книги, що були видані у видавництвах області у період із 1 жовтня попереднього року до 1 жовтня поточного року.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

  • «Краще історико-краєзнавче видання» – подаються наукові та науково-популярні дослідження, пізнавальна та навчальна література (крім підручників), довідкові та енциклопедичні видання з історії краю, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури;
  • «Краща університетська книга» – подаються навчальні посібники, фундаментальні дослідження полтавських вчених, викладачів вищих навчальних закладів;
  • «Краща поетична збірка» – подаються поетичні збірки полтавських авторів;
  • «Краще прозаїчне видання» – подаються романи, повісті, збірки оповідань, новел, есе полтавських авторів;
  • «Краще видання для дітей та юнацтва» – подаються прозові та поетичні твори, пізнавальна література для дітей та юнацтва.
  • «Культура і мистецтво» – кращі високохудожні видання, присвячені культурі і мистецтву;
  • «Краще іміджеве видання» – подаються видання, які спрямовані на створення певного уявлення, іміджу (образу), товару, бренду (економічного або політичного) або ідеї.

«Гран-прі» обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини» – унікальні, фундаментальні видання універсальної тематики, які стали подією у вітчизняному книговиданні.

Заявки на конкурс приймає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА з 1 вересня до 1 жовтня. Контактний телефон (0532) 56 41 16.

Система Orphus