Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Кошти на боротьбу з COVID-19 виділятимуть з місцевих бюджетів, – Яна Зінкевич

Навесні цього року, коли в Україні розпочалась епідемія коронавірусу, Верховна Рада створила Фонд боротьби з COVID-19 – 65 млрд грн. Передбачалось, що ці кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідного обладнання, зарплати лікарям.

Народна депутатка України, засновниця медичного батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич, перебуваючи у Полтаві, повідомила, що згодом половину коштів з коронавірусного фонду розподілили на об’єкти “Великого будівництва”.

“Влітку стало відомо, що фактично половину коштів з цього фонду було розподілено на “Велике будівництво”. Ніяким чином це не допоможе подолати епідемію, яка зараз лише насувається і всю небезпеку пандемії будемо відчувати восени і взимку. Фактично, вже зараз відбувається так, що боротьба з коронавірусом ляже на місцеві бюджети. Приміром, з коронавіусного фонду було передбачено закупити 100 апаратів ШВЛ. Кошти були виділені, але жоден апарат в Україну так і не поступив. І в кожній області ці апарати закупляли самостійно. Так само як і різні засоби захисту”, – розповіла Яна Зінкевич.

Нагадаємо, засновниця “Госпітальєрів” перехворіла коронавірусом.

Система Orphus