Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Коштуватиме близько 400 доларів: Бред Пітт випустить рожеве шампанське

Голлівудський актор Бред Пітт випустить лімітовану колекцію рожевого шампанського, виготовлену в французькому замку Міраваль, який належить йому, а також його колишній дружині Анджеліні Джолі.

Про це інформує канал “Прямий” з посиланням на видання People.

“Шампанське викликає у мене почуття свята, якості, престижу і розкоші. Але рожеве шампанське і досі залишається маловідомим. Спираючись на наш успіх з Miraval в Провансі, я хотів, щоб ми спробували створити бренд рожевого шампанського”, – розповів виданню актор.

Створення шампанського Fleur de Miraval зайняло п’ять років. У розробці взяли участь дві відомі французькі виноробні сім’ї – Перрен і Петерс.

“Результат вражаючий, і я дуже ним пишаюся”, – додав Пітт, який разом з моделлю Ніколь Потуральскі відвідав Міраваль на минулих вихідних, де взяв участь в щорічному зборі врожаю і погодив останні деталі випуску першої партії шампанського, що складатиметься з 20 тисяч пляшок.

“Рожеве шампанське Fleur de Miraval з’явиться на ринку з США 15 жовтня. Вартість пляшки Fleur de Miraval складе приблизно 390 доларів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Прямий”

поширити новину: