Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін схвалив проект держбюджету на 2021 рік

14 вересня Кабінет Міністрів схвалив проект державного бюджету на 2021 рік.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Сьогодні Уряд подасть проект держбюджету на 2021 рік до Верховної Ради. Проект основного фінансового документа  країни є збалансованим та відповідає конкретним викликам сьогодення. Основна увага: підтримка громадян та бізнесу, новий поштовх розвитку регіонів, продовження оновлення інфраструктури. В проекті бюджету збільшені як соціальна складова, так і видатки розвитку. Уряд розраховує на конструктивну співпрацю з Парламентом та оперативне прийняття цього документа”, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як повідомляли раніше у Міністерстві фінансів, ключовими пріоритетами головного фінансового документу країни на 2021 рік є підвищена мінімальна заробітна плата, якісна освіта, доступна медицина, вакцинація від COVID-19, допомога пенсіонерам старше 75 років, надійна оборона та безпека, будівництво доріг, закупівля нових пасажирських вагонів, розвиток культури і спорту, масштабна цифровізація економіки, фінансово спроможні регіони.

“Проект бюджету-2021 є реалістичним та збалансованим, ґрунтується на макроекономічному прогнозі, який було ухвалено Урядом у липні цього року. По суті це бюджет можливостей для розвитку економіки та підтримки наших громадян і бізнесу в умовах “перезапуску” економіки після удару пандемії коронавірусної хвороби”, – зазначив Міністр фінансів Сергій Марченко.

Детально проект державного бюджету на 2021 рік презентують сьогодні, 14 вересня, о 13:00 у Міністерстві фінансів України.

Система Orphus