Ви тут:
Суспільство 

Кабмін дозволив впровадити довідку ВПО у додаток “Дія”

Кабінет міністрів дозволив інтегрувати довідку внутрішньо переміщеної особи (ВПО) у додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (“Дія”)

Уряд прийняв відповідну постанову на засіданні у середу, передає Еспресо.TV.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту постанови, документ дозволить подавати електронну копію довідки про взяття на облік ВПО у державні органи місцевої влади через додаток “Дія”.

Як повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram, бета-тестування відповідної послуги почнеться найближчими днями.

Дія (скорочення від «Держава і я») — український e-сервіс державних послуг, що розробляється Міністерством цифрової трансформації України. Це мобільний застосунок із цифровими документами та портал із публічними послугами.

Складається з порталу, мобільного застосунку, платформи цифрової освіти та бізнес-платформи. Авторизація й ідентифікація користувача в тестовій версії проходила за допомогою системи BankID НБУ застосунку Приват24 від ПриватБанку і monobank.

16 грудня 2019 було запущено бета-тест застосунку з доступом до водійських прав і техпаспорту в смартфоні. Для отримання доступу потрібно мати оригінали документів: права та техпаспорт.

6 лютого 2020 року запущено мобільний застосунок із цифровими водійськими документами: електронним водійським посвідченням і свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу.

На порталі доступні 27 державних послуг. Першими стали доступні послуги з ФОП (відкриття, закриття, внесення змін).

Система Orphus