Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Громадські організації Полтави озвучили вимоги до кандидатів у депутати та на голову Полтавської міської ОТГ

Представники активних громадських організацій Полтави презентували список вимог до політичних партій, які йдуть на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Текст вимог спільно напрацювали ГО “Нова Полтава”, “SavePoltava”, “Ekoltava”, “City lab”, “Суспільна Служба України”, “Студреспубліка Полтава” та “Інститут Аналітики та Адвокації”.

Зустріч відбулася у Полтавській міській раді.

Першою пропозиції від своєї організації озвучила експертка “Еколтави” Маргарита Коптєва. Зокрема, вона виокремила кілька підгруп: Енергетика та адаптація до змін клімату; управління відходами та озеленення.

 

Активіст “Стурдреспубліки” Роман Широких назвав необхідні зміни щодо молодіжної політики, транспорту та мобільності, міської інфраструктури.

Активіст ГО «Збережемо Полтаву» (#SavePoltava) Віктор Трофименко розповів про необхідність збереження культурної спадщини та пам′яткоохороної діяльності.

Також серед вимог громадських діячів – відкритість роботи органів місцевого самоврядування, виконання програм щодо охорони здоров’я, культурної політики та цифрової трансфомації громади.

Як зазначила голова ГО “Нова Полтава” Юлія Городчаніна, список вимог склали, щоб показати вектор розвитку міста, яким його бачить громадянське суспільство, і допомогти партіям сформувати змістовні передвиборчі програми на місцеві вибори.

“Шкода, що не так багато політичних партій виявили бажання почути думку громадськості. Але сподіваюся, що це через зайнятість пов’язану із кампанією і партії, отримавши розсилку, підтримають вимоги від ГО та встигнуть включити у передвиборчі програми. Дякую представникам ПП “Європейська солідарність”, ПП “Свобода”, ПП “Сила і честь”, ПП “УДАР” за активну участь в обговоренні”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

 

Система Orphus