Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Громада своїми руками”: у конкурсі мінігрантів братимуть участь дві громади Полтавщини

Cтартував конкурс мінігрантів «Громада своїми руками», який традиційно проходить за фінансової підтримки ДТЕК.

Метою конкурсу «Громада своїми руками» є активізація місцевого населення для покращення соціальної інфраструктури. Мешканці можуть подати заявки на реалізацію проєктів для благоустрою громад, після чого конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, які отримають фінансування. Сума одного гранту може сягати 85 тис. грн

Цього року участь у конкурсі братимуть мешканці Мачухівської та Великосорочинської ОТГ Полтавської області – територій діяльності нафтогазового бізнесу ДТЕК.

— Уже багато років ДТЕК Нафтогаз є надійним партнером місцевих громад. Цього року ми вирішили розширити шляхи співпраці й ініціювали проведення конкурсу «Громада своїми руками» на територіях нашої діяльності. Це допоможе підвищити рівень благоустрою громад і втілити в життя багато важливих соціальних проєктів, — підкреслив керівник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз Олександр Шевельов.

ДТЕК як соціально відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, підвищення якості життя в містах і населених пунктах.

— ДТЕК системно розвиває проєкт «Громада своїми руками», адже це сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН і відповідає принципам ESG, якими керується компанія, реалізуючи власну стратегію розвитку. Ми активно підтримуємо підприємницькі та соціальні ініціативи на місцях, інвестуємо у програми соціального партнерства, створюємо можливості для навчання та розвитку талановитої молоді, демонструючи на власному досвіді, що український бізнес може бути соціально відповідальним, – зазначила Тетяна Оверіна, директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго.

«Громада своїми руками» проводиться за підтримки ДТЕК уже у восьмий раз. За 2013-2019 роки внаслідок конкурсу фінансування отримали понад 1 500 проєктів.

фото ілюстраційне

Система Orphus