Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Фізична реабілітація у мобільному: перелік додатків

Найчастіше за допомогою фізіотерапії проводиться реабілітація пацієнтів, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату та нервової системи.
“При захворюваннях нервової системи фізіотерапія спрямована на нормалізацію функцій центральної та периферичної нервової системи шляхом безпосереднього впливу на нервові структури, а також поліпшення кровообігу і трофіки нервової тканини”, – йдеться у повідомленні EZdorovya.
Фахівці EZdorovya підібрали декілька мобільних додатків для самостійної фізичної реабілітації, де ви можете самостійно обрати потрібне навантаження за вказівок спеціалістів:
Kaia Health – мобільний додаток, що допомагає займатись фізіотерапією самостійно по створеним медиками інструкціях. За допомогою камери спеціалістами відслідковується техніка виконання. На даний момент додатком користуються 400 тисяч осіб, а в США за використання даного додатку сервіси медичного страхування роблять знижки клієнтам.
Fitnet – додаток, що складає підбірку фізичних вправ та дотримуючись порад віртуального тренера за допомогою камери мобільного пристрою оцінює, наскільки добре ви справляєтеся з тренуванням та дає рекомендації у техніці виконання вправ.
7 хвилин Тренування. Із сучасним щільним графіком життя іноді складно знайти кілька годин на фізичні вправи. У такому випадку додаток дозволяє планувати тренування на місяць наперед і обраховує статистику занять. При цьому програма розрахована на економію часу, використовуючи принцип «циклічних вправ високої інтенсивності». Для виконання комплексу не потрібні будь-які інструменти, достатньо стільця та стіни. Вправи розділений на категорії і добре підходять відповідно до потреб.
Система Orphus