Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Фільми вересня 2020: що подивитись в кінотеатрах у перший місяць осені

Голлівудські та вітчизняні режисери зробили все для того, щоб восени кіноманам не довелось сумувати. Трилери, романтичні драми, фентезі та бойовики: кінотеатри запропонують глядачам чимало видовищних стрічок.
Про це пише 24 канал.
“Нові мутанти”

Дата виходу – 3 вересня 2020 року
Жанр – екшн, хорор, фентезі Marvel
Вікові обмеження: 16+

“Нові мутанти” – це своєрідний новий погляд на стрічки “Люди Ікс”. За сюжетом, дітей з унікальними здібностями утримують у секретній клініці. Хтось із них вміє телепортуватись чи літати, інший – перетворюватись на вовка або ж створювати ілюзії, маніпулюючи свідомістю людей. Через неконтрольовані суперсили дітей вважають небезпечними для світу, тому без їхньої згоди утримують у шпиталі, де вивчають природу їхніх вмінь. Однак настає день, коли юні мутанти більше не хочуть жити в неволі та терпіти дослідження. 

“Після сварки”

Дата виходу – 3 вересня 2020 року
Жанр – мелодрама
Вікові обмеження: 12+

Це продовження романтичної історії про підлітків Тессу і Хардіна. Після розриву з хлопцем дівчина починає нове життя, в якому не буде місця для спогадів про колишнього коханого. Та й у Тесси з’являється новий залицяльник Тревор, який може допомогти їй забути минуле. Однак зробити це не так вже й легко для героїні, адже Хардін не має наміру здаватись і прагне повернути кохану. 

“Забуті”

Дата виходу – 3 вересня 2020 року
Жанр – мелодрама
Вікові обмеження: 18+

Ще одна романтична драма, але вже українського кіновиробництва. У стрічці глядачі побачать історію кохання тих, кого ми не маємо права забути – очевидців і учасників АТО. У час війни, коли все довкола руйнується, єдине, що залишається головним героям – не дати себе зруйнувати. І ця думка об’єднує вчительку Ніну і 17-річного Андрія. Та чи здатне їхнє кохання врятувати від усього божевілля, яке відбувається довкола. 

“Мулан”

Дата виходу – 10 вересня 2020 року
Жанр – фентезі, сімейний
Вікові обмеження: 12+

Прем’єра цієї новинки Disney кілька разів переносилась. Наразі вихід стрічки запланований на 10 вересня. 

За сюжетом, імператор Китаю збільшує армію, змушуючи одного чоловіка з сім’ї йти на війну. Але тендітна дівчина Фа Мулан вирішує обхитрувати закон та піти на службу замість свого хворого батька. Красуня переодягається в чоловіка, проходить курс підготовки та стає справжнім воїном.

“Фабрика снів”

Дата виходу – 10 вересня 2020 року
Жанр – мультфільм
Вікові обмеження: 0+

Захопливий сімейний мультфільм розповість про дівчинку Мінну, в житті якої раптово з’являється зведена сестра Дженні. Діти одразу не знайшли спільну мову. Та одного дня все може змінитись: Мінна відкриває здібність керувати чужими снами і випадково робить так, що Дженні не може прокинутись. Тому дівчина вирушить у світ снів, щоб врятувати зведену сестричку.

“Антебеллум”

Дата виходу – 17 вересня 2020 року
Жанр – жахи, трилер
Вікові обмеження: 18+

Успішна письменниця Вероніка Хінлі, щоб вижити, повинна розкрити моторошну загадку. Для цього вона вирушить в минуле та майбутнє і буде спостерігати за подіями, які, на перший погляд, її не стосуються. Однак загадкова гра була створена спеціально для Вероніки і вихід з неї буде тільки один. 

“Махінатори”

Дата виходу – 17 вересня 2020 року
Жанр – комедія, кримінал, драма
Вікові обмеження: 12+

Всі події відбуваються у Шотландії у 1980 році. Дейв Маклін отримує травму на футбольному полі та потрапляє до шпиталю, розуміючи, що його кар’єрі спортсмена настав кінець. Та у лікарні він закохується у медсестру Шону. Щоб справити на неї враження, головний герой вирішує позичити гроші у кримінальних авторитетів та зняти фільм. Але це рішення точно було великою помилкою, що обернеться на курйози та чималі проблеми.

“Гренландія”

Дата виходу – 24 вересня 2020 року
Жанр – бойовик, екшн
Вікові обмеження: 12+

Це черговий фільм-катастрофа у доробку Голлівуду. Небезпечна комета наближається до Землі. Науковці вже повідомляли людей про це, однак помилялись щодо часу руйнівних наслідків. Єдина можливість вижити – добратись до бункера в Гренландії. І головний герой Джон хоче зробити все можливе, щоб доправити до укриття дружину і сина. 

“Таємничий сад”

Дата виходу – 24 вересня 2020 року
Жанр – сімейний, пригоди
Вікові обмеження: 12+

За сюжетом, 10-річна Мері після смерті батьків оселяється у будинку свого дядька в Англії. Досить похмурий маєток викликає цікавість у дівчинки, однак новоспечений опікун забороняє дитині ходити коридорами та радить їй залишатись у своїй кімнаті. Допитливість Мері змушує її забути про правила і під час прогулянки вона знаходить дивовижний сад, де здійснюються всі бажання.

поширити новину: