Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Фільмом закриття Одеського кінофестивалю стане нова стрічка Аґнєшки Голланд “Шарлатан”

Фільмом закриття Одеського міжнародного кінофестивалю, який цього року вперше пройде в онлайн-форматі з 25 вересня до 3 жовтня, стане нова стрічка режисерки Аґнєшки Голланд, відомої за фільмом про Голодомор “Ціна правди”.

Про це інформує 112.ua.

Біографічна драма називається “Шарлатан”. Світова прем’єра відбулась на 70-му Берлінале, а глядачі ОМКФ побачать стрічку вже 2 жовтня.

Сюжет стрічки “Шарлатан” описує реальні події з життя чеського цілителя Яна Міколашека, який все життя лікував хворих травами. Міколашек здобув славу та багатство, лікуючи відомих людей міжвоєнного періоду, за влади нацистів та комуністів, нетрадиційним методом “сечової діагностики”. Його пристрасть до лікування, між тим, породжувала і жорстокість, садизм та нездатність до любові, втамувати які могла єдина людина – його помічник Франтішек. І ось показовий судовий процес загрожує викрити усі таємниці цілителя.

В межах Одеського міжнародного кінофестивалю буде також показана ретроспектива “Жінки-піонерки кіно”. До програми увійшло 6 стрічок, які віддадуть належне жінкам, що стали першопроходцями у кінематографі, зокрема й Аліс Гі, яка є першою жінкою-режисеркою:

“Природна: невідома історія Аліс Ґі-Блаше”

“Віднесена приливом”

“Сигарета”

“Жінці про жінку”

“Олівія”

“Ідеальна кандидатка”

Фото з відкритих джерел

поширити новину: