Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Енергодім”: Миргород підписав Меморандум про співпрацю

У межах презентації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” міський голова Миргорода Сергій Соломаха дистанційно підписав  Меморандум про співпрацю в рамках цієї програми.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Підписавши Меморандум міський голова Сергій Соломаха зазначив, що співпраця з Фондом енергоефективності сприятиме співвласникам відповідальніше користуватися будинком. А підтримка від Фонду змотивує жителів впроваджувати кращі енергоефективні практики у власних будинках та економити кошти.

Директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну розповіла про переваги програми “Енергодім” для міст. Вона додала, що Програма Фонду дозволяє ОСББ та громадам економити на комунальних послугах, а ще – інвестувати в комплексне оновлення будинків.

“Фонд надає фінансову допомогу ОСББ для реалізації проєктів з енергетичної ефективності. Відповідальні співвласники будинків можуть отримати від Фонду до 70% відшкодування вартості робіт і матеріалів. А також зможуть не лише заощадити кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя”, – йдеться у повідомленні.

У міськраді наголосили, сприятимуть участі миргородських ОСББ у грантовій програмі “Енергодім”.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus