Ви тут:
Культура Суспільство 

Еммі-2020: у Лос-Анджелесі визначили кращі телесеріали року

У Лос-Анджелесі відбулася 72-а церемонія вручення “Еммі” – головної телевізійної премії року.

Як повідомляє ВВС Україна, нагороду в головній категорії – “найкращий драматичний серіал” – отримав серіал “Спадкоємці” (Succession) – про родину, яка керує медіаімперією.

Британський актор Браян Кокс грає в “Спадкоємцях” патріарха родини.

Американський серіал розповідає про літнього власника великої медіакомпанії Логана Роя та його чотирьох дітей, троє з яких щосили прагнуть стати його спадкоємцем.

Особливість драми, в якої виявилося чимало відданих шанувальників, в тому, що в ній немає персонажів, які б викликали захоплення чи позитивні емоції.
Тріумфатором в категорії “Комедійний серіал” став “Шіттс Крік” (Schitt’s Creek), який отримав 9 статуеток – це рекорд для комедійного серіалу. Канадський серіал визнаний найкращим комедійним серіалом року.

Кетрін О’Хара та Юджин Леві названі найкращою акторкою і найкращим актором в комедійному серіалі за ролі в “Шіттс Крік”.

Син Юджина Ден Леві став найкращим актором другого плану і найкращим сценаристом комедійного серіалу.

Серед інших перемог “Шіттс Крік” – нагорода Енні Мерфі як найкращій акторці другого плану в комедійному серіалі і Ендрю Чівідіно за видатну режисуру комедійного серіалу.

Серіал, що вперше вийшов в 2015 році, розповідає про життя багатої родини Роуз, яка після втрати власності змушена переїхати в мотель в маленькому містечку.
Цього року через пандемію церемонія нагородження відбулася онлайн, її ведучим був гуморист і телеведучий Джиммі Кіммел. Церемонія транслювалася в ефірі телеканалу ABC та на сайті Emmy Awards.

Щоб не допустити поширення інфекції, перед врученням однієї з нагород Джиммі Кіммел разом з акторкою Дженніфер Еністон обробили конверт з ім’ям переможця санітайзером, а потім підпалили і швидко погасили з вогнегасника.

Система Orphus