Ви тут:
Суспільство 

Ексклюзив «Ранку з Інтером»: Міла Нітіч – про розставання з продюсером, захоплення боксом і нових відносинах

На одному з вокальних конкурсів силою голосу вона підкорила саму Примадонну. Але після цього за 11 років в шоу-бізнесі так і не досягла бажаного успіху. Нещодавно Міла Нітіч розлучилася з продюсером і змінила репертуар. Про зміни в професійному та особистому житті співачка розповіла в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Ранок з Інтером».

Вперше українські глядачі дізналися про Мілу Нітіч в 2008 році завдяки її участі в проекті «Шанс». Саме там талановиту вокалістку помітив продюсер Володимир Бебешко і запропонував співпрацю. Уже через рік співачка взяла участь у Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля» в Юрмалі, де посіла третє місце і отримала спеціальний приз від Примадонни – «Золоту зірку Алли» і грошову премію в розмірі 50 тис. доларів.

Після тріумфу на «Новій хвилі» Міла Нітіч 11 років будувала кар’єру під керівництвом продюсера, однак за останні 6 – не записав жодної нової пісні. Творчий застій підштовхнув співачку до дій. І вона вирішила розлучитися з Володимиром Бебешко. «Це рішення приймалося дуже важко і дуже довго, – зізнається співачка. – Розуміння, що у нас обірвався тандем, прийшло ще 5 років тому. Ми багато працювали, було багато виступів, заробляли гроші. І в якийсь момент я зрозуміла, що стала просто гарною корпоративною співачкою – не більше. У 2016 році у нас був концерт, і так склалося, що я не змогла зібрати повноцінний зал навіть на 500 осіб. Хоча я розуміла, що пройшло багато часу з тих пір, як артист почав співпрацю з продюсером, і вже міг би зібрати навіть палац «Україна». Перш за все мене не влаштовувало, що я не досягла того рівня, до якого йшла».

Тепер з Мілою Нітіч працює нова команда. Співачка змінила репертуар. Нещодавно вона випустила кліп на пісню під назвою «Ню». За перший місяць відео набрало більше мільйона переглядів в мережі! А вже в кінці вересня Міла представить ще одну музичну прем’єру.

Щоб залишатися не тільки в творчій формі, а й у фізичній, Міла Нітіч кілька місяців тому зайнялася … боксом! «Це не для того, щоб комусь дати по голові. А для того, щоб зміцнити свій дух і внутрішній стрижень, – говорить про нове захоплення співачка. – Я, в принципі, по життю не дівчинка-дівчинка, а боєць, тому і вибрала бокс. Я ніколи не буваю задоволена тим, як виглядаю. Звичайно, завжди хочеться бути ще краще! Наприклад, повернутися до своєї вагової норми – 62-63 кг. Але вперше в житті я собі подобаюся навіть в тій формі, яка у мене зараз». Артистка зізнається, що таке прийняття себе частково пов’язано зі змінами в особистому житті: «У мене є людина, з якою мені дуже добре, і я відчуваю, що він близький моїй душі і моєму серцю. Я не буду говорити, що зараз збираюся заміж, але все можливо (посміхається)». Хто цей таємничий незнайомець, Міла не говорить. Лише підкреслює, що він не публічна людина і не має ніякого відношення до шоу-бізнесу.

Натхненна романтичними почуттями і творчими амбіціями, Міла Нітіч зізнається, що як ніколи готова багато працювати, так як її творчість занадто довго було поставлено на паузу.

Система Orphus