Ви тут:
PROвсе Культура Суспільство 

Дитяче Євробачення: хто представлятиме Україну

8 вересня суспільний мовник оголосив представника України на Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення-2020”. У Національному відборі перемогу здобув Олександр Балабанов із піснею “Відкривай”.

Переможця Нацвідбору визначали з-поміж 11 фіналістів за підсумками голосування журі та глядачів, пише 24 канал.

Українські виконавці, серед яких Alina Pash, Тарас Тополя та Дмитро Шуров, проголосували саме за Олександра Бабабанова.

“Вітаю переможця! Це насправді дуже крутий артист. Якби я був членом журі – мені було б важко голосувати, адже особисто мені всі діти сподобалися. Олександр Балабанов теж був одним із моїх фаворитів. Мені здається, що ми експортуємо такий сучасний вигляд української музики до Європи. У нас іде крута музична хвиля дітей-артистів”, – прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення Ярослав Лодигін.

14-річний представник від України на Дитяче Євробачення народився у Донецьку. Відомо, що він захоплюється вокалом змалку, в 4 роки почав відвідувати дитячий колектив із народного співу. У 8-річному віці із батьками переїхав до Києва, де почав навчатися естрадного вокалу й вступив до школи мистецтв на музичне відділення.
Нагадаємо, Дитяче Євробачення відбудеться 29 листопада у столиці Польщі Варшаві. У 2019 році Україну представляла Софія Іванько. Дівчинка у фіналі отримала 59 балів та посіла 15 місце у турнірній таблиці. На сцену вона вийшла з композицією The Spirit of Music, яка розповідає про могутню силу музики.

поширити новину: