Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Двоє вчителів з Полтавщини потрапили у ТОП-19 переможців національного конкурсу Teacher Innovation cup

Будь-який шкільний вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології і змінює систему освіти у своїй школі може взяти участь у Всеукраїнському конкурсі вчителів інноваторів Teacher Innovation cup.

Днями на Facebook-сторінці конкурсу оприлюднили ТОП-19 переможців. До списку увійшли і двоє вчителів з Полтавщини. Це Юлія Григоренко з Решетилівки та Ольга Шаповал з Кременчука.

Юлія Григоренко викладає у Решетилівській ЗОШ I ступеня Опорного закладу Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради.

Ольга Шаповал працює у ліцеї “Політ” (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка), пише 05366.com.ua.

Призовий фонд конкурсу складає 150 тисяч гривень: переможець отримує 30 тисяч гривень, 70 тисяч гривень витрачається на навчання для фіналістів, спеціальний грант від фонду Олени Пінчук та проекту “Я зможу” у розмірі 50 тисяч гривень передбачаються для жінок інноваторів, які працюють у школах в населених пунктах до 250 000 осіб, а також подарунки від партнерів.

Цьогоріч переможцем конкурсу “Teacher Innovation Cup” стала вчителька з Херсону Вікторія Концева. А перемогу в номінації від Фонду Олени Пінчук та проекту “Я зможу” та грант у розмірі 50 000 гривень здобула вчителька з Мукачева Жанна Хома.

 

Система Orphus