Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня підприємця у Кременчуці нагородили кращих представників бізнесу

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з представниками підприємництва  Кременчука з нагоди  Дня підприємця.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віталій Малецький подякував представникам соціально-відповідального бізнесу за вагому допомогу у боротьбі з COVID -19. Під час карантину соціально-незахищені верстви населення отримали понад 4 тисячі продуктових наборів, відремонтовано 9 палат у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», наразі триває ремонт ще 9 палат.

За активну громадську позицію та благодійну діяльність, значний особистий внесок підприємництва у зміцнення економіки міста Віталій Малецький вручив представникам малого та середнього бізнесу Кременчука грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Разом з підприємцями він обговорив важливі питання життєдіяльності міста,  а також проблеми, які можна вирішувати спільними зусиллями задля того, щоб Кременчук і надалі змінювався на краще, міцнішав економічно та ставав привабливішим.

Фото: Кременчуцька міськрада

поширити новину: