Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня міста у Миргороді презентували літературний альманах

“Поетичний букет рідному місту” – під такою назвою у музеї Давида Гурамішвілі  відбулася презентація чергового, четвертого номера літературного альманаху «Миргородські обрії».

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

На музейному подвір’ї, під плакучими вербами, зібралися автори збірки – члени літературного об’єднання «ДієСлово» та любителі поезії. Серед авторів – Лариса Гараган, Наталія Дорогавцева, Сергій Кузнєцов, Людмила Маркова, Сергій Мисак, Петро Москаленко.

Представили свої твори і нові члени літоб’єднання – Олег Бородай, Людмила Васильченко та Олександра Самарцева. Прикрасила зустріч власною піснею під гітару Олена Олійник-Локай.

“У патріотичних та ліричних, серйозних та жартівливих віршах дієслівців – роздуми про минуле і сучасність Миргорода, свій власний погляд на події в місті та країні, думки, надії, мрії… Душевні, написані від щирого серця поезії хвилювали і зворушували слухачів”, – йдеться у повідомленні.

Нова поетична збірка миргородських поетів, яку автори подарували всім закладам культури, міським та шкільним бібліотекам.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus