Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

До 29 вересня полтавці мають передати показники лічильників за гарячу воду, – Полтаватеплоенерго

До 29 вересня включно до “Полтаватеплоенерго” споживачі мають передати показники індивідуальних приладів обліку — лічильників гарячої води.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за поточний розрахунковий місяць, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам, повідомляють у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

Один з найпоширеніших на сьогодні та найбезпечніших способів передачі — за допомогою чат-боту в месенджері Viber з мобільного телефону чи комп’ютера.

Чат-бот у месенджері Viber (https://www.viber.com/poltavatebot) уже не перший рік служить добрим помічником споживачам послуг “Полтаватеплоенерго”, коли настає період передачі показників лічильників. Якщо на початку його впровадження чат-ботом користувалися одиниці, то зараз кілька тисяч полтавців і мешканців чотирьох райцентрів області, де “Полтаватеплоенерго” надає послуги, щомісяця користуються зазначеним сервісом. 

“Перевагами чат-боту є те, що за його допомогою показники приладів обліку можна передавати з будь-якого пристрою, на якому встановлений месенджер Viber, і в будь-який зручний для користувача час. Крім того, обробка внесених даних відбувається автоматично з покроковою їх верифікацією, а це запобігає впливу людського фактору при передачі даних до абонентської бази споживачів “Полтаватеплоенерго”, – йдеться у повідомленні.

Усе, що потрібно від користувача, — виконувати дії, які пропонуватиме бот: 

Крок 1. Знайдіть бот у паблік акаунтах Viber за іменем — PoltavaTE_Bot або перейдіть за посиланням https://www.viber.com/poltavatebot.

Крок 2. Напишіть “Привіт” і оберіть опцію “Додати особовий рахунок”.

Крок 3. Впишіть номер особового рахунку, який зазначений у рахунку на оплату послуг з теплопостачання: наприклад, “79-987-33-0”. Для вводу необхідно використовувати лише цифри 0-9, знак “-” та взагалі не ставити пробілів.

Крок 4. Бот запитає вас про правильність адреси, за якою вноситимуться показники лічильників. Оберіть опцію “Адреса вірна” або ж “Адреса невірна” (у цьому разі бот поверне вас до кроку 3).

Крок 5. Якщо вказана адреса правильна, бот відзвітує про встановлені вузли обліку й останній внесений показник.

Крок 6. Внесіть поточний показник лічильника.

Система Orphus