Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Dance4Life: у Полтаві реалізують міжнародний молодіжний проєкт

Dance4life – міжнародна модель, спрямована на роботу з молоддю для розвитку лідерства та збереження репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з Полтавським обласним БФ “Громадське здоров’я” щодо реалізації Міжнародного проєкту «Dance4Life» та програми «Journey4Life» («Подорож заради життя»), повідомили у Полтавській міській раді.

“Глобальна мережа Dance4life працює в 14 країнах на 4 континентах. А в Україні реалізується вперше, і Полтава – одне з чотирьох міст, де відбувається його пілотування”, – повідомили у міськраді.

9 вересня проєкт стартував у Полтавській ЗОШ І-ІІІ ступенів №19. Учора перше заняття влаштували для учнів 10 класу, загалом у рамках проєкту передбачається 10 тренінгових зустрічей.

На початку зустрічі виступила директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, яка наголосила, що головним завданням цих занять є вмотивувати молодь турбуватися про своє майбутнє, про власний розвиток, зміцнювати здоров’я, а також формувати впевненість у собі, щоб стати людьми, якими місто неодмінно буде пишатися.

Вирізняється дана тренінгова програма тим, що її реалізують «чемпіони заради життя» — це підлітки та молодь, які успішно пройшли відповідну підготовку та можуть компетентно проводити тренінгові зустрічі.

Після завершення участі у проєкті діти отримають відповідні сертифікати та літературу профілактичного змісту, а головне — корисний досвід, знання та розуміння наскільки важливо бути здоровим, як вберегти себе у сучасному світі від шкідливих звичок.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus