Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

COVID-19: у Львівській ОДА назвали причини зростання захворюваності

Львівщина перебуває на другому місці по Україні за кількістю хворих на коронавірус. Від початку пандемії в області вже виявлено близько 19 тисяч людей, у яких підтвердили COVID-19.

Кількість інфікованих коронавірусом на Львівщині з урахуванням максимальної кількості проведених тестувань збільшується. Про це заявив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень в ефірі 24 каналу.

Основними причинами погіршення ситуації є активний політичний процес, який розпочався з урахуванням масових заходів, а також освітній процес. За словами Тараса Греня, збільшення кількості хворих відбувається, зазвичай, у вівторок та середу, коли до кінця проводять тестування, які були в черзі після вихідних.

На сьогодні у Львівські області є два райони, які віднесли до червоної зони:

  • Пустомитівський;
  • Перемишлянський.

Там обмежено курсування громадського транспорту, а освітній процес відбувається у дистанційній формі. Також правоохоронні органи проводять превентивні заходи для дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Також у Львівській області будуть розглядати можливість введення 2 чи 3 додаткових лікарень для боротьби з коронавірусом.
Система Orphus