Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

City fest 2020: у Полтаві нагородили кращих підприємців

У Полтаві підбили підсумки щорічного форуму підприємців «Спільна робота — високі надходження», запровадженого у рамках «City fest» до Дня підприємця.

Цьогоріч форум відбувся вже вдруге, повідомили у Полтавській міській раді.

Усі заходи відбувалися в онлайн режимі протягом 31 серпня – 4 вересня. Це актуальні, корисні та просвітницькі вебінари, лекції, онлайн навчання, круглий стіл для підприємці.

Також 4 вересня у Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження організацій та підприємців, які активно допомагали громаді міста у запобіганні поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 і подоланні її наслідків.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступники міського голови Тетяна Юрченко та Сергій Рекотов вручили почесні подяки Полтавської міської ради.

Відзначили переможця конкурсу інформаційних промороликів «Я-бізнес» про розвиток власної справи. За результатами like–голосування, абонемент на безкоштовне розміщення реклами в ефірі телеканалу «Центральний» отримав директор компанії «Віталфуд».

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: