Ви тут:
Суспільство Україна 

Член наглядової ради “Укрзалізниці” Аслунд подав у відставку

Член наглядової ради “Укрзалізниці” Андерс Аслунд підтвердив свою відставку, оскільки вважає, що президент України Володимир Зеленський і депутати від Слуги Народу руйнують корпоративне управління у держкомпаніях

Про це пише ЕспресоTV.

“Ввечері 25 вересня дізналися із власних джерел про те, що шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд подав у відставку з поста незалежного члена наглядової ради Укрзалізниці. Сьогодні він підтвердив цю інформацію”, – пише НВ.Бізнес.

Так, однією з причин своєї відставки Аслунд назвав надмірні юридичні ризики, яким він піддається. Аслунд зазначив, що, хоча у підписаних з ним договорах членам наглядової ради обіцяли страхування відповідальності директорів та посадових осіб, що є стандартною практикою, український уряд не надав таке страхування.

Крім того, за словами Аслунда, багато рішень наглядової ради не виконувалися керівництвом Укрзалізниці. Він також зауважив, що уряд не забезпечує компанії прийнятні регуляторні чи фінансові умови для модернізації і підвищення ефективності витрат.

Система Orphus