Ви тут:
Суспільство 

Canon представила крихітну захищену телескопічну камеру

Powershot Zoom підтримує безперервну фотозйомку з швидкістю 10 кадрів в секунду і запис відео розміром до 1080p при 30 к/с, а також розпізнавання осіб.

Про це повідомляє ixbt.

Нещодавно компанія Canon представила телескопічну камеру, яка дістала назву Powershot Zoom. Пристрій було запропоновано користувачам через платформу колективного фінансування і відразу ж стало успішним, необхідна сума була зібрана за 13 годин.

Мініатюрна телескопічна камера Canon Powershot Zoom легше середньостатистичного телефону, її маса становить 145 м Завдяки формі корпусу її зручно тримати в одній руці. Користувач дивиться в електронний видошукач. Зверху і знизу камери розташовані фізичні кнопки для настройки фокусу і почала зйомки.

Пристрій підтримує настройку фокуса в реальному часі і фотозйомку під час запису відео. Воно підтримує два оптичних фокусних відстані, еквівалентних 100 мм і 400 мм, і цифрове фокусна відстань, еквівалентну 800 мм.

Камера оснащена 12,1-мегапіксельним датчиком зображення оптичного формату 1/3 дюйма. Що стосується характеристик зйомки, Powershot Zoom підтримує безперервну фотозйомку з швидкістю 10 кадрів в секунду і запис відео дозволом до 1080p при 30 к / с, а також розпізнавання осіб.

Система Orphus