Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

BookForum оголосив програму першого онлайн-фестивалю

Фокусна тема цьогорічного 27 BookForum — “Перепис населення: знати, хто ми є”. Її кураторкою стала літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.

Програму формує 31 тематичний кластер і спецпроєкт. До 137 онлайн-подій BookForum приєднались понад 300 учасників. Серед них — 23 іноземних автори з 5 континентів, інформує пресслужба фестивалю.

“Цьогоріч ми сформували програму за питаннями перепису населення. Кожна дискусія, читання, розмова, лекція — це відповідь на одне з 8 питань опитувальника. Усі спікери та спікерки у програмі — не випадкові. Вони готові чесно відповідати, а ми — слухати і почути”, — Софія Челяк, програмна директорка 27 BookForum.

Нагадаємо, цьогоріч Форум видавців у Львові відбудеться в онлайн-форматі.

Почесна гостя фестивалю — американська письменниця та музикантка Патті Сміт.

Спеціальні гості — мексиканська письменниця Фернанда Мельчор, австралійська письменниця Гізер Морріс, британський письменник Пітер Померанцев.

Читайте також: Book Forum скасував книжковий ярмарок

Цьогоріч навколо BookForum об’єднались 6 літературних фестивалів, які проводитимуть події у межах спецпроєктів: Мистецький Арсенал, Мистецький фестиваль “Ї”, Кримський інжир, Translitarium, Острів Європи та Meridian Czernowitz.

Нам спільно з Respublica FEST вдалось трансформувати у новий формат і “Ніч поезії та музики non-stop”. Тому 19 вересня ви можете зібрати друзів, під‘єднати колонки й влаштувати домашню вечірку.

З програмою першого онлайн фестивалю 27 BookForum можна ознайомитись за посиланням.

поширити новину: