Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Бюджет участі Полтавської області: на Лохвиччині облаштували спортивний майданчик та зону відпочинку

У 2019 році за кошти Лохвицької міської ради на території біля сільського будинку культури в селі Гаївщина облаштували дитячий майданчик –  діти від 3 до 12 років отримали можливість цікаво та безпечно проводити свій час.

Але, зв’язку із відсутністю будь-якого вуличного спортивного обладнання на території села підлітки і молодь не мали де займатися спортом та проводити спільне дозвілля, повідомляють у Лохвицькій ОТГ.

Зараз у них з’явиться така можливість, адже завершується  реалізація проєкту “Облаштування спортивного майданчика та зони відпочинку в селі Гаївщина Лохвицької міської ради Полтавської області”, який минулоріч завдяки активній підтримці мешканців громади – учасників онлайн-голосування, став переможцем конкурсу “Бюджет участі Полтавської області”.

Читайте також: 14 вересня стартує голосування за 146 проєктів Бюджету участі Полтавської області

У рамках реалізації заходів проєкту у селі Гаївщина на території біля існуючого дитячого майданчика, що розташований поблизу молодого соснового парку, у кінці серпня 2020 року встановлено сучасний спортивний мультифункціональний комплекс.

Також  там встановлюють дві альтанки, до яких згодом буде проведена Інтернет-мережа.

поширити новину: