Ви тут:
Суспільство 

Білоруські прикордонники повідомили, як затримали Марію Колесникову при перетині кордону з Україною (оновлено)

Члени Координаційної ради Антон Родненков і Іван Кравцов покинули Білорусь і опинилися на суміжній стороні, Марія Колесникова зараз затримана.

Про це заявив офіційний представник Держприкордонкомітету Антон Бичковський, повідомляє Еспресо.TV.

“Антон Родненков, Іван Кравцов та Марія Колесникова 8 вересня близько 4:00 спробували покинути територію Білорусі через автодорожний міжнародний пункт пропуску Олександрівка на білорусько-українському кордоні. З урахуванням особливостей інфраструктури пункту пропуску та проходження лінії держкордону на даній ділянці здійснюється посилення охорони держкордону і були виставлені додаткові прикордонні наряди”, — цитує його Белта.

За словами представника білоруського відомства, Родненков, Кравцов і Колесникова на автомобілі пройшли митний прикордонний контроль і висунулися в бік України.

“Однак згодом, зустрівши прикордонний наряд, машина різко прискорилася, створивши загрозу життю військовослужбовця органів прикордонної служби. Колесникова виявилася поза транспортним засобом. По суті її випхали з нього і продовжили рух в бік України”, — стверджує Бичковський.

Державна прикордонна служба України, своєю чергою, повідомляє, що в один з українських пунктів пропуску в межах Київської області на в’їзд в Україну прибули двоє громадян Республіки Білорусь А. Родненков та І. Кравцов. Наразі вони проходять необхідні заходи прикордонного контролю відповідно до законодавства, яке визначає порядок перетину державного кордону.

Громадянка Білорусі М. Колесникова в пункти пропуску України для проходження прикордонного контролю не прибувала.

Фото: TUT.BY

поширити новину: