Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: легендарний “Будівельник” повертається до українського чемпіонату

В рамках Виконкому Федерації баскетболу України було проголосовано за участь легендарного київського Будівельника в наступному сезоні Суперліги 2020/21.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, у листі ФБУ Будівельник підтвердив готовність взяти участь у наступному сезоні Суперліги, гарантувавши фінансові та організаційні можливості для стабільного фінансування будь-яких витрав клубу та участі в наступному сезоні.
Процедура погашення боргів була узгоджена з ФІБА. Згідно з нею Будівельник погасив всі борги за винятком одного, який обіцяє закрити найближчим часом. У цьому випидку клуб стане 11-м учасником Суперліги. Київський клуб має виплатити останній борг до 2-го жовтня, у цьому випадку останній бан буде знято.

Читайте також: визначились суперники Дніпра по груповому раунду Кубка Європи ФІБА

Таким чином, Будівельник виконає всі умови для участі в Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону “А” (Суперліга) сезону 2020/21.

Виконкому ФБУ одноголосно проголосував за включення Будівельника до участі у ХХХ Чемпіонаті України з баскетболу 2020/21 у разі виконанням клубом всіх вимог ФІБА.

Востаннє 10-разовий чемпіон України брав участь в елітному дивізіоні в сезоні 2017/18, після якого отримав бан від ФІБА через заборгованності та пропустив сезони 2018/19 та 2019/20.

Система Orphus