Ви тут:
PROвсе Суспільство 

alyona alyona запускає соціальний проект проти насильства

Сьогодні у alyona alyona відбулася прем’єра відео на пісню “Сумно”, присвячену постраждалим від насильства. Головною героїнею відео стала Анастасія Лугова – дівчина, яку жорстоко побили в потязі Маріуполь-Київ і ледь не зґвалтували в присутності маленького сина.

“Сумно” – це крик душі про те, що болить практично у кожного з нас. Під час роботи у соціальній службі крізь Альону проходили різні історії, в яких люди страждали, боялися, боролися за життя і за дітей, намагалися бути почутими. І можна було довго копирсатися в кожній історії, пояснюючи подробиці подій, але ясним завжди залишався один факт – ніхто ні за яких обставин не має права вчиняти насилля над іншою особою.

“Більшість із тим, хто звертався в соціальну службу, боялися говорити про фізичні розправи над собою. Тому для мене великим вчинком є згода Анастасії взяти участь у зйомках, бо вона як ніхто розуміє зміст мого тексту. Вона не мовчала! І я закликаю кожну людину, яка пережила насилля над собою чи стала його свідком: розкажіть про це, не мовчіть про це! Адже якщо хоч одне життя буде врятовано – це вже велике досягнення!” – розповідає виконавиця про роботу.

Анастасія про пісню та участь у зйомках:

“Це ніби слова з моєї душі, ніби написані мною. Коли я була в лікарні, мені дуже хотілося кричати про те, що не треба мовчати про насильство і що не треба соромитися цієї теми. Своїм прикладом я хочу показати – немає чого боятись! Прийшов час змінювати своє життя на краще. Також хочеться наголосити: люди не будьте байдужими до ситуацій, які відбуваються на ваших очах, приходьте на допомогу, рятуйте! Нам з сином ніхто не допоміг і ми врятувалися завдяки диву. Лише уявіть скільки таких людей, які рятуються завдяки диву. А зі скількома це диво не стається… Дякую всій команді за те, що піднімаєте такі важливі теми. Дякую, що допомагаєте рухатись в краще майбутнє!”

alyona alyona, разом із Анастасією і всією командою закликають не бути байдужими до проблеми насильства. Говорити, підтримувати, наголошувати на тому, що ніхто не має права знущатися над вами!

“Запам’ятайте! Насильство починається з приниження. Закликаємо цінувати себе, оберігати близьких та не бути байдужими до оточуючих людей. Всі, хто так якимось чином піддавався насильству, викладайте свої історії з хештегом #Сумнотак #Немовчипронасилля. Всіх свідомих людей, хто хоче звертати увагу на проблему соціальної байдужості, просимо викладати кліп собі в соц.мережі із закликом НЕ ігнорувати насильство, НЕ проходити мимо, НЕ насміхатися, а по можливості допомагати”, – закликають у команді alyona alyona.

Система Orphus