Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

7 вересня — День воєнної розвідки України

7 вересня 1992 року було підписано Указ Президента України про створення розвідувального органу при Міністерстві оборони України.

Про це інформує пресслужба ГУР МО України.

В системі національної безпеки України воєнна розвідка посідає важливе місце, залишаючись опорою нашої державності та одним з інструментів захисту національних інтересів від зовнішніх загроз. До сфери інтересів воєнних розвідників належить інформація, пов’язана з реальним або вірогідним супротивником, яка дозволяє визначити його військові ресурси, бойові можливості та вразливі місця, встановити передбачуваний театр воєнних дій.

З нагоди свята українських розвідників привітав Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

“Шановні воїни-розвідники, бойові побратими!

Я, як Командувач об’єднаних сил висловлю велику подяку особовому складу воєнної розвідки. Пишаюся тим, що разом із вами ми сьомий рік стримуємо агресію ворога. На полі бою ви залишаєтеся завжди непомітними, а результати вашої роботи це збережені життя наших воїнів. Від вашої своєчасної і точної інформації залежить правильність найважливіших рішень.

У цей святковий день бажаю вам, дорогі побратими, міцного здоров’я, нових успіхів та професійних перемог, незламності сили, духу й витримки.

Переконаний, що ви і надалі будете зразком у виконанні службового обов’язку, прикладом високої професійної майстерності, порядності та патріотизму. Слава воїнам розвідникам!”, – йдеться у привітанні.

Система Orphus