Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

27 BookForum організував перепис населення

Головний культурний фестиваль країни –  27 BookForum – створив “Анкету перепису населення” і пропонує долучитись усім охочим.

Останній перепис населення в Україні проводили у 2001 році. Однак, щоб не втрачати зв’язку з реальністю, ООН радить проводити його щодесять років, повідомляють у пресслужбі Форуму видавців.

Фокусною темою 27 BookForum став “Перепис населення: знати, хто ми є”. Фестиваль відбудеться вже 16-20 вересня, а подивитись усі події можна буде безкоштовно на сайті bookforum.ua.

Заповнити анкету перепису населення можна за посиланням.

“Ідентифікація людей — це те, що прямо або опосередковано впливає на споживання культури і літератури, зокрема. На 27 BookForum ми будемо ставити прості, але очевидні запитання, тому що наша мета — почути відповіді та спробувати їх проаналізувати”, — каже програма директорка форуму Софія Челяк.

“Ми створили власну “Анкету перепису населення” і пропонуємо вам долучитись. Серед тих, хто її заповнить, розіграємо набір книжок та брендовану екоторбу від BookForum”, — розповіла Марія Кравченко, керівниця пресслужби.

Система Orphus