Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

17 вересня у Хорольському районі не буде газу

17 вересня з 8:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням робіт по заміні засувок на ГРП в селі Хоменки , буде припинено розподіл природного газу споживачам наступних населених пунктів Хорольського району: с. Хоменки, с. Мусіївка, с. Лазьки, с. Шкилі.

“З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами”, – йдеться у повідомленні пресслужби АТ “Полтавагаз”.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Система Orphus