Луїс Суарес найближчим часом змінить клуб.

Керівництво Барселони повідомило Луїса Суареса, що більше не потребує його послуг, повідомляє Футбол 24.
Каталонці планують перебудову команди після приходу на тренерський місток Рональда Кумана, і 33-річний уругваєць входить у їхні плани. За інформацією ЗМІ, форвард потрапив на радари Аякса, який поки є основним претендентом на гравця.

Нагадаємо, Луїс захищає кольори “блаугранас” з 2014. Чинний контракт Суареса з Барсою розрахований до літа 2021 року.

У складі збірної Уругваю дебютував у лютому 2007 року в товариському матчі з Колумбією, в якому був видалений за дві жовті картки. Пропустивши Кубок Америки 2007, Суарес, тим не менше, швидко став основним гравцем, а у відбірковому турнірі до чемпіонату світу 2010 був поряд з Дієго Форланом лідером і головним бомбардиром команди, забивши 5 голів в 19 відбіркових матчах.

У фінальній частині чемпіонату світу 2010 Суарес був одним з головних героїв збірної, яка досягла стадії півфіналів, — спочатку став автором єдиного голу в останній грі групового етапу проти збірної Мексики, забезпечивши своїй команді перемогу і вихід до стадії плей-оф з першого місця у групі, а в грі 1/8 фіналу забив дубль у ворота збірної Південної Кореї, визначивши перемогу південноамериканців з рахунком 2:1. Проте найбільш важливими і контроверсійними виявилися дії нападника не біля чужих, а біля власних воріт — у чвертьфінальній грі зі збірною Гани. Основний час зустрічі завершився унічию з рахунком 1:1, до останньої хвилини додаткового часу жодна з команд не могла забити вирішальний гол, а на останній хвилині на ворота Уругваю було призначено штрафний удар.

Під час його розіграшу Суарес змістився на лінію власних воріт і заблокував удар Стівена Аппіа, а після добивання від Домініка Адії відбив і цей удар, проте піднятою рукою. За цей фол останньої надії гравця було видалено, а у ворота його команди був призначений пенальті. Як виявилося, вчинок Суареса забезпечив його команді вихід до наступного раунду — пенальті, призначений за його порушення, реалізований не був, Асамоа Г’ян влучив у штангу, а в серії післяматчевих пенальті вправнішими були уругвайці. Через дискваліфікацію пропустив півфінальну гру, в якій уругвайці поступилися Нідерландам 2:3. Відбувши дискваліфікацію, був учасником гри за третє місце проти Німеччини, в якій його команда, утім, програла з аналогічним рахунком.